| PrigatActiv a întrebat:

Care a fost cea mai mare prostie pe care ati facut-o? happy V-a marcat in vreun fel? A fost amuzanta sau a avut urmari grave?

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Cea mai recenta pentru. ca cea mai mare nu o stiulaughing. Am mers la un tratament facial cu o prietena era pe gratis si am zis sa profitam. A durat 10 minute toate cele bune si frumoase, pana cand a zis daca vrem sa ne cantarim pe un aparat special in care ne zice ce nu e in regula cu corpul nostru ce lipseste si alte chestii de sanatate. Dupa ce m-a cantarit acolo si pe prietena mea( e mai grasuta si are probleme grave, asa a aratat cantarullaughing) in fine, dupa aia cum nimic nu e gratis, produsele erau foarte scumpe, i-a recomandat la prietena mea 3-4 produse care in total erau 8 milioanelaughing si noi am zis sa stam daca tot a fost gratis sa o lasam sa faca prezentarile si alte chestii. Asa de insistenta a fost femeia aia ca nu puteam pleca pana nu am facut o comandarolling on the floor. nu o sa mai merg niciodata la ceva ce e gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am omorat niste pui. Am plans.

| jupinu2011 a răspuns:

Pei ce mai mare prosti a mea a fost ca am furat si m-a prins garda nu am suferit sau din astea nu nu am avut urmari grele