| mada12 a întrebat:

Care a fost cea mai mare prostie pe care ati facut-o?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ---droid-kid--- a răspuns:

Pfff mai bine intreaba'ma ce nu am facutlaughingrolling on the floor
am facut multeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand eram mai mica faceam destul de multe prosti:
Eram clasa a4 a si parintii mei trebuiau sa plece la serviciu si nu aveau cu cine sa ma lase asa ca mi-au lasat mie cheile de la casa si mi-au zis sa am grija, sa inchid usa etc. etc.La ora 7:45 a venit colega mea la mine, eu eram foarte bine-dispusa, totul era roz si frumos.Intr-un final am ajuns la scoala si au inceput orele dar nu am avut nici o grija pana cand la ora 12 cand se terminau o vad pe mama ca ma astepta in fata scolii, nervoasa si foarte agitata si ghici de ce?
Lasasem usa dechisa cu cheile in ea, poarta la fel, luminile erau aprinse si putea oricand sa intre cineva. straight face

| JackieSue a răspuns:

Cate n-am facut eu [laughing]...acum mi-am amintit de una haioasa.
Eram intr-o tabara si dupa ce s-a dat stingerea ne-am strans destui in camera baietilor si deh... aveam bere, filme etc.Si pana la urma (pe la 4 dim) s-a trezit profa ca faceam galagie.Si eu eram una dintre preferatele ei.Ca sa nu ma prinda am sarit de pe balcon(de la et 1-noroc ca`s inalta laughing ). Si in fine, i-a certat paia...eu si cu prietena mea ne tot urcam, saream...ca profa era in inspectie.Pana la urma a prins-o pe pr. mea, eu am cazut din fericire intr-un tufis in timp ce alergam si nu m-a observatlaughing. Si asa am invatat eu sa sar pe geam...acum cand vreau sa evadez din casa sar geamu (tot la 1) rolling on the floor.
Taberele asteahee hee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...big grin...erau ai mei la lucru de noapte si l`am kemat pe prietenu` meu la mine...ca imi era urat sa stau singura:-s...si n`am facut nimic![- ne-am uitat la film...si pe la 4 ne-am pus in pat sa facem nanibatting eyelashes(deci nani, chiar nani), si ai mei trebuiau sa vina la 7jumate:d Si la cat credeti ca au venit? La 5!straight facerolling on the floorAuch!big grin Oricum s`au prins ca nu am facut nimic si doar am stat, au destula incredere in mine, dar nah` totusi s`au cam suparat!sad

Cea mai mare prostie pe care am facut`o pana acum.ca vreo` 2 saptamani mama tot de asta imi striga!laughinglaughing

A ta? Care a fost?laughing

Ceau, sa fi iubita!:*:*:*

| maryana5 a răspuns:

Prostia pe care am facut-o eu e asa de mare incat mi-ar trebui un roman rolling on the floor

| zeeeeeex a răspuns:

De cand sunt mai mare... Sa merg cu un logan cu 170 km/h in vale big grin in localitate straight face

Răspuns utilizator avertizat
| kitty10 a răspuns:

Pai am facut multe la viata mea da cea mai penala e asta care ti-o spun acum:eram in tabara de matematica si stateam mai multe fete in camera. vreo 12 cred. Dimineata mergeam la cursuri, iar dupa-amiaza pe partie.Seara ne distram j noi k intre fete.laughing. Saream eu pe patul meu j la un moment dat patul s-a stricat:au cazut toate scandurile care sustineau salteaua. Oups am dat de belea. Daca afla diriga trebuia sa platesc patul.Si cum sunt o pers creativa(dar la ora de desen nu)am luat o banda scoci si am lipit scandurile...rolling on the floor)a fost penal. iar seara cand venea diriga ca sa vada daca ne-am pus in pat eu o zbugheam la baie... ft tare a fo atunci