| girlvampire a întrebat:

Care e cea mai mare prostie pe care ati facut-o cand erati mici?

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am învățat să folosesc olița.

| Phx a răspuns:

Păi, aveam 5 sau 6 ani, eram pe balcon, etajul 2, analizam asfaltul. Era fascinant, atât de fascinant încât am încercat să sar. Doar că mama are un spirit de observație foarte bine dezvoltat, deci m-a luat de pe balustradă înainte să aflu eu ce-i aia gravitație.
Pe locul 2 ar fi încercarea mea eșuată să fug de la grădiniță. Și educatoarea avea un spirit de observație destul de bine dezvoltat.

| robijam a răspuns:

Am facut caca dupa canapea.

| Liviu a răspuns:

Sa calc rata sa vad daca face ratustelaughing ca ai mei imi spusese ca rata a fost caclcata de a facut ratuste, si eu am calcat-o ca fraieru de era sa o las fara picioruserolling on the floor

| Xtadelo a răspuns:

Ascultam Fuego.

| fandosita a răspuns (pentru Xtadelo):

Am ascultat manele

| Xtadelo a răspuns (pentru fandosita):

Si eu care credeam ca ascultai lalaband straight face

| Budincăă a răspuns (pentru Xtadelo):

Super,azi e pariu cu viata. abia asteeeept sa ma uit la lala benzii mei frumosi. ii iubesc! (JUST KIDDKIN')

| Duucu a răspuns:

Am pus mana pe tigara.Are efecte urate in viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am învăţat să citesc şi să scriu.

| mola a răspuns:

Cand am infundat toaleta cu 10 suluri de servetele.

| ILoveTacos a răspuns:

1.Am amestecat cafeaua mamei mele cu telefonul ei

2.Am fugarit broasca mea testoasa pana s-a ascuns sub un dulap fixat de perete.Broasca s-a blocat acolo si a murit sad

3.Era sa ma arunc de la fereastra, de la etajul 7. Pierdusem o minge si eram gata sa ma arunc dupa ea. Daca sora mea nu ar fi strigat-o pe bunica, nu as mai fi fost azi aici laughing

| XBrunetteX a răspuns:

Era sa cad de pe balcon.
Am cazut cu bicicleta si mi-am spart dintele.
Si....nu mai stiu. :p

| tpuforyou a răspuns:

))))))))) Pai tin minte cand am tuns sprancenele bunicului in timp ce dormea
Am fost prins in timp ce fumam (am luat bataie))!
Am aruncat o baterie in foc, ea a explodat si mi>a spart un dinte! (
M>am ascuns dupa usa iar cand educatoarea a intrat in clasa eu... bauuuuuu... a lesinat, la propriu!)))

| caterinasmile a răspuns:

Am urcat impreuna cu o colega pe munte iarna cu hainele cele noi pentru Craciun si nu am mai putut sa ne dam jos pe unde am urcat asa ca a trebuit sa coboram printr'un cimitir plin de caini. - copile fara minte big grin

| amiX a răspuns:

1.am bagat nisip in cafeaua mamei
2.am pictat gardul
3.am baut mtorina
4.am aruncat telefonul tatalui in plaoaie

| amuzanta a răspuns:

Ceream bani de la oamnei

| lavinutsa a răspuns:

Am spalat tv. cu pasta de dinti
am consumat spray-urile mamei de mirosea a impulse toata curtea
imi spuneau cv de genul''du-te si cauta-ma pe dincolo, si eu ma duceam''straight faceDoamne...laughing

| Camirzan_Ileana_1980 a răspuns:

M-am nascut...ce sa fac, eram si eu mica!winking

| crazzylol a răspuns:

Wow. Cred ca cea mai mare prostie pe care am facut-o cand eram mica este atunci cand am muscat dentistul de mana happy

| CostitaAfumata a răspuns:

Am dat televizorul cu fixativ.Si da, ati inteles bine, fixativ.
Si cu bicicleta o curatam si a cazut peste mine si m-am lovit de o bara de otel si mi-am spart arcada(deasupra sprancenei)

| fandosita a răspuns:

Am spart un pahar

| Piticux3 a răspuns:

M-am spalat cu detergent si lapte pe cap si apoi am spalat si geamurile. happy

| Marelemare a răspuns:

1.S-a sunat la ore si eu n-am venit.
2.M-am usurat pe florile vecinului
3.M-am jucat in noroi si cand am venit inapoi am uns peretii casei
4.Ma bateam cu cuburile de lemn la gradinita
5.Scuipam de la balcon la o pensiune
6.I-am dat un bulgare in cap celui mai rau baiat din scoala
in rest...

| Sonya132 a răspuns:

Am baut motorina si am sters cainele la fundulet cu lenjeria de pat.