| Visatoarea a întrebat:

Care a fost cel mai fericit moment din viata voastra?

Il puteti descrie!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind am spus categoric nu, ca eu nu am nevoie de nici un prieten (iubit) fiindca nu ma intereseaza vreau sa invat doar atit, si peste 1 saptamana am intilnit un baiat simpatic, dupa care am inteles cit e de frumos si ce sentimente de neuitat simti cind te indragostesti... da no sa uit (dar asta acum nu mai conteaza )

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu stiu inca.big grin

| Missin`you` a răspuns:

Momentthinking au fost multesmug dar cele mai frumoase se leaga de prieten meu:X intalniri, plimbari sarutarismug si ceva deosebit:X intr-o noapte pe la 11:30 luna ne zambea frumos si el imi declara dragostea lui :X a fost un moment special :X

| Vero1996 a răspuns:

Toate clipele alaturi de baiatu pe care il plac day dreaming

| Апельсин4ик a răspuns:

Atunci cind am fost ceruta in casatorie.