| alina_4026 a întrebat:

Care a fost cel mai frumos cadou pe care la-ti primit, care va lasat uimit?

9 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Eu am primit cadou un laptop de la parintii mei.si am ramas foarte uimita

lolita
| lolita a răspuns:

Am primit un buchet de trandafiri la domiciliu din partea iubitului meu. m-a surprins placut mai ales ca l-am primit cand veneam de la lucru destul de obosita.

| ÅñdRa a răspuns:

Anul trecut de ziua mea prietenele mele miau cumpar cartea New Moonlove struck mi-o doream asa de mult.Am plans doua ore de bucurie cand am avut-ohee hee)

| Andreea_8014 a răspuns:

Viata!
Viata a fost cel mai frumos cadou al meu, cand am fost foarte bolnava Dumnezeu m-a ajutat sa trec cu bine peste tot.

| MonicutZZa a răspuns:

Cadoul de la iubitul meu cu siguranta!
Mi-a luat un trandafir alb (floarea mea preferata), a facut o cutiuta draguta pe care a impachetat-o minunat, mi-a pus in interior o poza cu el pe care a scris un mesaj minunat, o inimioara de plus pe care scria "te iubesc" si inca doua inimioare mai mici.
Absolut extraordinar:X :X :X

| denisa0906 a răspuns:

Faza: mergem spre tilecus(o localitate) desi nu vroiam sa merg. asa si ma dau jos din masina se da si pr lu prietena mea ne dam toti trebuie jos el merge la portbagaj isi ia chitara si ia si o plasa roz asa de material tare si eu da la tabi(pr mea best) apoi mi-a da mie o tin in mana serioasa si fara sa ma gandesc la plasa ma uitam doar la bis in care urma sa intram si zice tabi asta ii pentru tine apoi ma gandesc eu asa in gandu meu cei aia? ma uit in plasa si vad ceva maro.cu fermoar o iau in mana. si am ramas fara batai d inima.straight face era o biblielove struck era asa o senzatie de extraordinar inkat am ramas socata:d apoi m-am uitat prin ea si am vz acolo un text d inceput scrie de ea apoi multe multe semne din alea fff faine cu dedicatii in spate lor si era tot asa de :wow...straight face e un cadou ce nu o sa il uit niciodata si am mai primit si o carte atunci era acolo lang biblia mea in plasa... nustui cati de stupid o sa primesc pentru asta da nu conteaza cea ce vreau sa spun ca nu lucrurile mari t socheaza si lucrurile mici cu o imensa dragostenuma bine

| lexony a răspuns:

Pai am primit cadou un scooter si sincer chiar am ramas uimit.

| RainDrop a răspuns:

Am 3 chestii
1. 70% bani pentru o masina
2. un laptop vaio
3.setul vestige :X (manusi, sosete, adidasi)

| danysiiustin a răspuns:

Pai de la prietenul meu... un inger fantastic mare de argint! nu ma asteptam ca el sa imi fac cadou un inger pentru ca nu e genul!