| AllForOne a întrebat:

Care a fost cel mai frumos moment din viata voastra?(eu nu am avut nici unulsad)

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand mi-am dat seama ca nu am visattongue

| Silvia a răspuns:

Am avut multe momente frumoase, dar nu voi uita nicio intamplare din clasa I. De la scoala am venit pana acasa pentru ca am uitat ceva si cand am intrat in sufragerie pe canapea statea tatal meu, care doar ce se intorsese din Turcia.Nu il mai vazusem de ceva timp...nu mai stiu exact... vreun an cred si imi era foarte dor de el. Mi s-a umplut inima de bucurie cand am vazut ca s-a intors acasa.happy

| daii a răspuns:

Prima intalnire cu iubitul meubig grinlove strucklove struck si cand am luat locul 2 la un concurs de karatehappy. Dar al tau?happy

by daiiwinking

| nobody_9468 a răspuns:

Cand ne tineam de maini si mai aveam un pic si plangeam pentru greselile facute de amandoi in trecut, care acum le regretam

| Bogdana a răspuns:

Cand am plans de fericire. happy

| Piscotel a răspuns:

Cand mi-a spus examinatorul... Da, 6 puncte penalizare...Maine sa vii sa ridici dovada.
Atunci am simtit ca sunt pe un nor si zbor usor...

| Fifylici a răspuns:

Pai cred ca atunci cand mi s-a nascut nepotica si am tinuto pentru prima oara in barte

| SCUFY a răspuns:

Am avut parte de foarte multe momente frumoase dar cel care le-a intrecut pe toate a fost atunci cand mi-am tinut pentru prima data bebelusul in brate, un sentiment de nedescris.Merita trait

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Am multe. Intrarea la facultate şi absolvirea ei, permisul de conducere, maşina, amintirile alături de părinţi (am pierdut-o pe mami acum o lună de zile!), etc.
Pa, pa.