| ingerash_5029 a întrebat:

Ziceti-mi cel mai frumos moment din viata voastra.))

6 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Cel mai frumos moment a fost atunci cand m-am sarutat pentru prima data abia ce ii spusesem ca vreau sa fim impreuna iar el s-a apropiat usor cu buzele ca ma tine-a de gat si atunci ne-am sarutat...toti stateau uimiti in jurul nostru iar noi nu aveam nici-o treaba cu ei el axista pentru mine iar eu existam pentru el si atat a fost cel mai frumos moment, ma rog era frumos de fiecare data cand ne sarutam dar atunci primul a fost extraordinar nici nu pot sa explic in cuvinte acel momentlove struck

| dalila a răspuns:

Pai cel mai frumos moment din viata mea a fost cand am devenot mamica.si este.

| Gabbitzu a răspuns:

Cel mai frumos moment din viata mea a fost acum 3 ani, cand am fost in grecia la sora mea, acolo am cunoscut la intamplare o fata de 22 de ani, eu am 21, cum am cunoscut-o? pai am intrat intr-un club cu sora cumnatu si multi alti apropiati si in timp ce dansam ea lucrand in club am dat din greseala peste ea si i-am daramat tava cu consumatie, am primit o privire urata si o palma bineinteles... sunt sadic nu? ei bine spun ca acel moment a fost unul foarte frumos pentru mine, deoarece acum sunt cu aceasta fata de mai bine de 2 si jumatate...

| Loly a răspuns:

Cel mai frumos moment din viata mea a fost cand mi-am scos media la mate! rolling on the floor

| Unbearable a răspuns:

Buna.
Atunci cand mi-am regasit cel mai bun prieten, iar mama mea a scapat de probleme.
BaftA! kiss

| andreeeeea a răspuns:

Primul sarutttday dreamingday dreaming