| Eliut a întrebat:

Care a fost cel mai horror film vizionat de voi? Nu vreau filme gen Saw ca adorm la ele. Fundita pentru cel mai bun film big grin

4 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

Eclipse, New Moon sau Twilight!

| vladvlad23 a răspuns:

Casa diavolului 2.

| justAgirl_8912 a răspuns:

Personal nu l-am vazut, ca n-am putut, "The human centipede" (vezi sa nu mananci nimic inainte sa vezi filmul, sau in timpul filmului pentru ca s-ar putea sa versi -scria undeva ca oamenii au iesit din cinematografe cu stari de voma)

| Eliut explică:

Eclipse, New Moon sau Twilight!? Alea zici tu ca. s horror?straight face Crunttt...