| Aleksutzu a întrebat:

Care a fost cel mai pananormal lucru care vi's-a intamplat? thinking Cel Mai Infricosator primeste fundita ( Nu mintiti )

Răspuns Câştigător
| Cotzi a răspuns:

De 3 ori mi s-a intamplat :
1: ceva explodat sau a lovit nu stiu cum sa explic, in coltul peretilor
2 : am vazut un om la ora unu cum se uita la mine
3: am vazut tot un om afara cand mergeam acasa era 02:00

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Faptul ca, odata cand mama mea vorbea de direcoturl general fara sa-l fi vazut vreodata [eu] sau sa-l fi descrsi ea am stiut ca are barbaraised eyebrows dar nu stiu cum mi-a venitlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| briquette a răspuns:

Eram singura cu prietena mea cea ma buna acasa si a sunat fixul si nu era nimeni, tot in aceeasi seara am observat pe geam o umbra mare neagra trecand afara in curte.

| Rinnegan a răspuns:

Am visat ce o sa fac a doua zi big grin