| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a întrebat:

Care a fost cel mai stanjenitor lucru pe care l`ati facut? Adica vreau sa zic ca ati facut ceva si au ras toti colegii de voi etc.Nu neaparat la scoala. Dau fundita la cea mai 'buna'laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmhee hee
Eram cu verisoara mea, seara, in fata blocului. Tocmai isi cumparase un papagal ( jucarie ) vorbitor. Apasai pe un buton, vorbeai, se inregistra si papagalul repeta. Am ras spunand numai prostii, papagalul repetand ca un papagal ce era laughing. Am fost provocata, spunand " esti idiot " moment in care trece un baiat ( de varsta noastra ) si papagalul incepe sa spuna " Esti idiot, esti idiot, esti idiot ". Imagineaza-ti cum se uita bietul copil la noi laughing. Nu a fost ceva tare si nici nu am facut-o eu... papagalul e de vina laughing)

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

"Fortza Steaua!" si era plin de "caini". iti dai seama cam iesit mov de-acolo...

| Fillaide a răspuns:

Pai ma jucam la o lectie cu un elastic de par (era plictisitoare lectia) pana a aterizat elasticul in capul dirigintei. big grin

La alta lectie am vrut sa ma mut un pic cu scaunul mai la marginea bancii si nu l-am asezat bine, astfel ca am cazut cu tot cu el laughing

Altadata am varsat un vas cu apa direct in capul directorului (ups!). Eu ma urcasem pe o banca sa pot uda florile de pe dulap, si directorul a venit exact acolo sa ia nu stiu ce din dulap, eu nu imi tineam prea bine echilibrul si era cat pe ce sa cad, iar vasul s-a rasturnat direct pe el laughing

Pe strada am cazut odata in glod in fata unor baieti dragutibig grin (unul din ei a devenit prietenul meu laughing )

| pitikaaaa a răspuns:

Mah eu n`am facut inca nimic penibil insa o prietena de`a mea da
a facut Pipi intr-o scaralaughing si in galeata de la scoala:-&

| Doddel a răspuns:

Pai am avut un meci de fotbal undeva mai departe, si ne am intors cu un microbuz, fiind din alta tara si stand aici mai mult timp am auzit melodii populare. si am inceput sa cant M am nascut langa carpati si pusca si cureaua lata de a ras tot microbuzu

| cornel a răspuns:

Am facut un part prin clasa a 5big grin si au ras aia toti.

| Narfundo a răspuns:

Uneori am fost prea sincer cu colegii meisad. Am vorbit cu ei cum vorbesc cu persoanele din afara scolii si asta nu prea le-a placut.Asta m-a facut sa ma simt foarte uratsad. Asta este problema, uneori sunt prea deschis.

| AlexSala a răspuns:

M'am imbatat cu inca 2 si cantam prin piata " Iisus a inviaaaaat din morti! ", mergand cu o bucata de carton cum au cersetorii. laughing A doua zi cand am mers la magazin radeau aia de vand cartofi, ceapa. de noi rolling on the floor.

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai eram cu niste prieteni la ziua lu varmiu si l-am murdarit cu frisca tot si dupa am turnat zahar pe el dati seama cum arata dar ce neo facut maiksa dupa...

| ramonatm17 a răspuns:

Am cazut pe scari chiar in fata baiatului pe care il placeamsigh evident toata scoala a ras de mine, iar el are grija sa imi aminteasca si acum cat de dulce eram in 4 labe cu gatu sucit dupa ellaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce am sudat 2 placute le-am racit in apa si nu le-am lasat destul timp ca m-am ars chiar cu manusile puse