| theodoraafi a întrebat:

Care a fost cel mai traznit lucru pe care l-ati facut la liceu?

Răspuns Câştigător
| Zodiac a răspuns:

Acum sunt clasa a 12 a si pot spune ca m-am linistit mult.Am facut multe traznai in liceu si foarte multe in generala. dar pe langa toate.adica prinsul profilor in baie cu smoke, ruptul bancilor si al catedrelor, bataia cu tovarasii in clasa(pixuri, harti, coji de banane etc.)... cea mai tampita traznaie. a fost cand am aruncat cu galeata cu apa direct pe geam(aveam tabla cu creta si in galeata aia stergeam buretele).si bineniteles n-am mai fost la baie sa schimb apa si am aruncat-o direct pe geam.si jos ce credeti? La marele fix.MARE prof l-am facut fleasca. Faza buna este ca desi a venit la noi in clasa sa intrebe cine a dat cu apa.nu a zis nimeni.am fost uniti si ia luat pe aia de sub noi...Am mai stricat un tonomat de cafea cu un bat de la inghetata...Pentru mai multe traznai intrati la id...laughing

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Va urma...laughing
zzzzzzzzzzzzzz

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fiecare zi e traznita. Spun o gramada de traznai si se lasa cu scandal. laughing

| dragutza a răspuns:

Inca nu sunt la liceu! happy

| Brigitta a răspuns:

Aveam ora la un laborator de la parter, inainte sa inceapa si sa vina profa (care era si diriga) am jucat prinsea, si ca sa nu ma prinda respectivul am sarit pe geam, doar ca m-a vazut un profesor f exigent si daca nu ma scapa diriginta noastra super de treaba atunci mi se scadea nota la purtare sad
Asta mi-a venit acum in minte big grin

Răspuns utilizator avertizat
| alexutzah16 a răspuns:

rolling on the floor .Am in clasa un coleg mai retras si aproape toata clasa face misto de el .si intr-o zi era la magazin si avea geaca pusa pe scaun. Am profitat ca era plecat si i-am pus sub geaca 2 oualaughing) (era inainte de Paste si ne-au cerut oua la scoala) no si saracu baiat a venit si s-a pus el linistit pe scaun. .si prafrolling on the floor). Pe langa sunetul fain ce l-au scos ouale cand s-au spart. s-a mai lasat si cu o geacalaughing facuta omleta. Si mai avem o traznaie : eram tot asa intr-o ora de istorie si la o colega ii era rau.Si s-a cerut fata la magazin sa-si cumpere ceva de mancare poate isi revine. Merge fata .si se intoarce cu un iaurt si un corn simplu.laughing Si a inceput sa agite iaurtu si a "Explodat" direct pe fata profesoarei rolling on the floor, deci cat am ras. Poate tie acum nu ti se pare asa amuzant... dar in momentul de fata nici nu mai stiam ce sa fac sa ma opresc din raslaughing).

Am facut multe prostii cu nebunii mei .si o sa mai facembig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Am fost șefă de clasă, o fire liniștită chiar dacă sunt foarte rebelă.
Pa, pa.