| Kiduletsss a întrebat:

Unde a fost cel mai traznit loc unde ati facut-o?
Fundita+Vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mam dus odata la un club de striptese am doar 14 anilaughing eram curios am stat 2 ore si au venit bodyguarzi aia si mau scos afarastraight face. cica n-am voie sa Vad P**derolling on the floor. dupa 1 saptamana am fost iar si am vazut-o pe profesorul meu de Istorierolling on the floor))) funda te rooooooooog

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pe tavan, legati de lustra! Vrei sa experimentezi si tu?

| Reek54 a răspuns:

Prin pomi ca tarzan. =)

| aLina_8828 a răspuns:

In cimitirsmug [surpinsa a?smug]

| Mada_5043 a răspuns:

Nu am facut-o inca.dar cred ca ar fi frumos pe plajasmug sau intr-un loc mai romantic.

| Aly_9916 a răspuns:

Aaaaa in baie stiu ca nu e ceva spectaculos dar parinti mei earau in dormitor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vârsta ta (maxim 14 ani) ar trebui să ai alte preocupări!

| Mihai_4054 a răspuns:

In masina

| ka7a a răspuns:

In apa big grin x_x