| Live.Laugh.Love a întrebat:

Care a fost la concert Anahi?

p. s: eu am fost happy

7 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Si eu am fost:Xhappy A fost super, mi-a placut mult; am stat in fata, pe al doilea rand, nu m-am bagat mai in fata ca ma striveau ceilaltilaughing, dar mi-a parut rau ca nu am putut sa raman si la sesiunea de autografe(nu sunt din Bucuresti). Tu ai fost si la sesiunea de autografe? Daca da cum a fost? Si la concert unde ai stat/cum ti s-a parut?

| PurpleLadybug a răspuns:

Whateverchatterbox sincer, nu sunt un mare fan, nu am nimic cu eahappy insa eu zic ca sunt si alte intrebari care ar fi stat mult mai bine la categoria Adolescenti in locul acesteia sau a multor altele./ Nu am nimic personal cu tine, insa parereile nu se discutahappy
Take carepeace sign
P. S. scuza'mi sinceritatea

| Live.Laugh.Love explică:

Pai... nu sunt mare fana, imi plac cateva melodii de pe albumul '' mi delirio '' si sincera sa fiu [ spre surprinderea mea ] mi-a placut. Era foarte draguta si mi-a placut cum era imbracata happy p. s a avut 3-4 tinute tariwinking

| multimoak a răspuns:

Cred ca nimeni... Vrem detalii de la tine :X

| deyotsa a răspuns:

Am fost :X. a fost super. tu unde ai stat?
eu am stat in fata pe primul randbig grin. Nu sunt o mare fana Anahi. dar mi-a placut mult concetu:X...
Si ma bucur ca am mai stat si la Autografe.:* Tu ai stat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a fost?, povesteste-ne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum a fost?smug