| PumpkinDoll a întrebat:

Care a fost primul video de la Codrin Bradea? Daca mi-ati da si un link ar fi perfect.

Răspuns Câştigător
| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Merci

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ce slabanog era pe vremea aia.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,si eu, in fapt cam seaman cu el la fata si greutate

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Are atatea greseli de scriere articolul ala... bine ca am gasit din exteriorul acelui site confirmare ca cineva chiar a facut experimentul, altfel nu credeam.
Dar daca eu (spre exemplu) nu simt nevoie nici de sex nici de master bait (si sa fiu sincer n-am facut-o nici pe-asta vreodata, dar mai zic la misto laughing ), care-i faza? Sunt asexual? Dupa ce scrie in articol, cica traiesc mai mult.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da stiu e aiurea articolul, eu unu resping automat fetele frumoase ca stiu ca nu se uita la mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

La mine se uita si alea dar le dau cu seen... Sunt doar pentru bani, ca asa se intampla, am si eu o masina mai aspectuasa si nah.

| PumpkinDoll explică (pentru anonim_4396):

Dar ke masina aveti dumneavoastra?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place sinceitatea ta, interes rational, si eu ma uit la tine daca ai o masina cool, dar nu sunt gay

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Pai te uiti la el sau la masina? rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru PumpkinDoll):

La masina desigur, acum sa nu crezi ca ignor oamenii daca nu sunt frumosi, nu e vina lor