| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost ultimu' SMS p care l-ai primit pe telefom?happy

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Abonatul cu nr 076xxxxxxx te roga sa il contactezi

| JustMe a răspuns:

Hello:* cmf? mi dor d tine, nu neam mai vaz de mult:* Daca ai chef sunama:*(nu mai am caredit)laughing PWP:*

| Ana a răspuns:

De la cosmote :d

| Nam a răspuns:

Te astept in fata Pop laughing

| Pho3nix a răspuns:

''Hai sa mergem azi la film. La ora 17 incepe. Ne vedem la cinema.''

| PurpleLadybug a răspuns:

"mersi ca mai trezit de la 6! acum am ochii cat cepele si mor de somn. mersi!"
big grin

| medgirl a răspuns:

WebSms:Bobocel;
Ce face papusa mea? pe unde umbli? treci mai repede acasalaughing
mie mi-i dor de tine, hai sa intri azi pe net sa ne mai amuzam putin... Te iubesq mooooolt :X:X:*:*:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu_3087 a răspuns:

Ultimul sms a fost "laughing"

| adryanna_7314 a răspuns:

U chiar nu ai c intrerba?laughing

Răspuns utilizator avertizat