| ramonyca a întrebat:

Care ai Samsung S5230`? Cum imi instalez alea dupa cd`... ca sa`mi mearga cablu de date`? Va rog; x

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Daca iti citeste memoria telefonului atunci cand il conectezi la pc nu trebuie sa bagi chestiile alea de pe cd.
daca nu vrea sa vada nimic atunci trebuie bagate si ai terminat povestea.
in general telefonul este recunoascut de pc pentru ca lucreaza cu memoria din telefon si nah.
chestiile de pe cd se numesc ori ceva drivere ori se numeste software cu care poti face mai multe lucruri in afara de a muta fisiere din telefon si din pc.