| Dianaa03 a întrebat:

Care ar fi cadoul perfect pentru 8 luni de relatie, pentru baiat?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inca 4 luni de relatie fericita, ca sa ajungeti la o aniversare calumea.
Mi se pare stupid sa aniversezi fiecare saptamana/luna impreuna, e ca si cum relatia ar fi pe moarte, si incercati sa pretuiti ultimele clipe impreuna.
Daca va iubiti, fiecare zi e frumoasa, si doar anii merita sarbatoriti. Tu de ce nu iti serbezi varsta in fiecare luna?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alo, pai ce facem aici, ai dai cadou in fiecare luna?
Daca am manca tort in fiecare saptamana, ar deveni plictisitor, la fel ca si o relatia cadorisita lunar.

| ShadoWCrist a răspuns:

O bratara pe care sa fie o inima, iar pe acea inima sa fie scris numele voastre.Sunt magazine specializate.Succes!

| Georgemy2 a răspuns:

Un album cu pozele voastre impreuna

| dana12848 a răspuns:

O rama cu poza voastra :*

| Mk01 a răspuns:

Eh,iai ceva de suflet, un BMW. Oricum cadoul tău vine de abia peste o lună puppy dog eyes.

| Iulia100rock4ever a răspuns:

O brățară din piele, un parfum sau un tricou imprimat cu un mesaj cute, personalizat de tine la foto