| flo2000florin a întrebat:

Care ar fi cadoul perfect pentru o fata care implineste 14.As vrea sa fie un cadou sa ii placa sa fie multumita! DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| ralucamirabela a răspuns:

In nici un caz tricou cu o poza de`a ei sau cu voi.e copilaresc..asa consider eu.mie nu mi-ar placea..nu l`as purta straight face Pai o idee buna ar fi un set cu cercei, lantisor si bratara.din argint sau aur thinking un album foto cu poze cu voi 2..asta e foarte dragut.un ursulet de plus sau ceva de genu. oricui ii plac..pe langa cadoul care i`l iei sa iei si un buchet de trandafiri..sau ce flori ii plac. happy

2 răspunsuri:
| IzabellaLove a răspuns:

Pai ai putea sa-i faci ceva care sa-i placa ei de exm un tricou cu o poza dea ei sau cu voi, sau ai putea sa-i faci o bratara cadou dar hand-made
Fetele apreciaza mult chestiile asteahappy
iti spun din propria experietna a mea pentru ca sunt fatahappy
Key Bye!:*

| flo2000florin explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.