| Redul a întrebat:

Care ar fi momentul perfect pentru a saruta o fata? De exemplu am fost la balul bobocilor si am intalnit o fata foarte draguta. am dansat putin, dar nu am avut curajul sa o sarut pentru ca nu stiam cum va reactiona.Eu sunt mai timid, dar totusi imi doream foarte mult sa o sarut. credeti ca ma puteti sfatui cum sa procedez in astfel de situatii?

1 răspuns:
| Ezeru a răspuns:

Va veni de la sine.
Daca amandoi aveti acelasi sentiment pur si simplu te uiti in ochii ei si te apropii usor cu buzele de alel ei. Daca ea iti da frau o saruti daca nu te opresti.