| ralucaralu a întrebat:

Care ar fi pentru voi vacanta ideala? unde ati visat sa ajungeti? care ar fi paradisul pentru voi?

17 răspunsuri:
| daii a răspuns:

In I-sle Maldivelove struck dar deocamdata m-as multumi doar sa ajung in tg.muresbig grin

by daiiwinking

| juniper a răspuns:

Pe toate insulele, in Hawaii, Caraibe, peste tot si sa fac inconjurul lumii, asta e vacanta ideala si super.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Hmm...Pe undeva unde nu sunt manelari:-Tat wits' end

lolita
| lolita a răspuns:

Nu m-am gandtit niciodata, pentru mine vacanta ideala a fost intotdeaun cea ce am petrecut-o cu iubitul meu. chiar maine plecam pentru cateva zile, avem nevoie de relaxare, sa vedem lume noua si locuri noi (cu tote ca mergem in Madrid pentru a nu stiu cata oara), inchidem telefoanele si uitam de rutina zilnica. hotel, restaurante si cumparaturi, nu poate fi mai minunat.

| Bishop a răspuns:

In Hawaii, Dubai si pe Luna laughing

| DonGiovanni a răspuns:

In hawaii

| Viuvi a răspuns:

In egipt, india - tal mahal day dreaming, alea aleahee hee

| ralucaralu explică:

Sa va spun si eu. mie mi-ar place in Seychelles...

Răspuns utilizator avertizat
| juno a răspuns:

Londra...visul meu rolling eyes.

| Magic a răspuns:

Pai in Franta, Japonia, China, Anglia, dar cea mai frumoasa vacanta ar fi o calatorie in lurul lumii, de la un capat la altul al globului.

| mada. a răspuns:

La Paris in compania iubitului...

| alabala a răspuns:

Vacanta ideala ar fi pe insula mea ( cand o sa am una-cel mai mare vis al meu ) impreuna cu iubitul meu. daca nu o sa am parte de insula, mi-ar placea in insulele filipine :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Caraibe.
Fundita sa ti-o pui in par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thailanda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delta Dunarii

| BiaBella a răspuns:

Vacanta ideala pentru mine ar fi la Paris. Acolo unde e liniste si multe locuri de vazut si vizitat. Unde e Turnul Efel (acolo as vrea sa fac o poza)!