| Areen a întrebat:

Care ar fi principalul motiv pentru care baietii ignora fata deoarece i-a zis sentimentele >ei?--fundita:*

Răspuns Câştigător
| Șâret a răspuns:

Deoarece, daca nu sunt de acord cu sentimentele fetei, prefera sa pastreze distanta decat sa se implice in relatia care nu va duce nicaieri, din punctul lui de vedere.

6 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie

| mirelwshha a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta...lasa el a pierdut! time out

| herbalist a răspuns:

Io nu as ignora o fata care mi a spus in fata ce simte pentru mine, chiar as aprecia astawinking

| caty870 a răspuns:

Buna.Un motiv ar putea fi ca baiatului nu ii place de acea fata, sau ii e rusine de ea sau pentru ca prietenii lui isi bat joc de el pe acest subiect.

| UrSuLeTzZz a răspuns:

Depide de baieti.Sunt baieti sensibili si foarte fragili, care se rusineaza si prefera distanta(daca nu ii place respectiva), am cunoscut si eu un baiat asa...din pacate.Dar si baieti mai "tari" care apreciaza cand o fata i se adreseaza direct

| nico99 a răspuns:

Apoi eu cred ca ori sunt rusinosi si numai vor dupa sa dea ochii cu fata sau thinking poate o place pe fara respectiva