| ღHubbaBubbaღ a întrebat:

Care au fost si sunt telefoanele voastre?
Adica m-ar interesa ce telefoane ati avut in intrecut pana in prezent?

Răspuns Câştigător
| Andrada_5314 a răspuns:

telefoane:
1 un Motorola color mic si finutz in 2004
2 un Sony erricon incolor care inregistra 2006
3 2007 LG shine
4 2008 Motorola ferrari
5 sonyy erricson k510i 2009
6 3 luni Nokia 6300 2010
7 LG cu tastatura qwerty 2010 \
IN viitor voi lua un phone 4

7 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Am avut sagem my 300 nu stiu cat si acum am ku990i (cu touch)

| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

Primul meu telefon ( l-am avut la varsta de 10 ani) a fost roz cu un fluturas alb pe el ...marca SAGEM.ma rog nu prea avae nimic special decat camera care nu facea prea frumy pozele. nu avea nici bluetooth nici inflarosu! dar ac aspect era foarte frumos pentru o fata de 10 ani!
Al doilea telefon a fost tot un sagem. mov pe sanie! avea tot cei trebuia! si al treilea telefon. pe acre il am si in prezent este un SAMSUNG negru, subtire are camera de 3 MEGA are blitz are memorie mare dar i-am bumparat card de 2!

CAM ACESTAE AU FOST TELEFOANELE CARE MAU SUPORTAT! NU'S SCUMPE SI NIKI FOARTE SOFISTICATE. INSA AU TOT CE IMI TREBUIE! SI SINCER. nu mi se lasa la acele telefoane cu preturi piperate!

| MrsBrunetzyka a răspuns:

In trecut
1.Alcatel

2.Siemens
3.Motorolla W360
in prezent
4 Sonny Ericsson T 715

| XK a răspuns:

Motorola v360v
Samsung e250
Motorola e8 rock
Motorola v360
Sony Ericsson w350i
LG kg800
Nokia 2730c (prezent)

| mada00madalyna a răspuns:

Am avut Vodafone 129 si acum am Samsung

Răspuns utilizator avertizat
| cici_5337 a răspuns:

Pai am un telefon cu touch screen din strainatate dar nu stiu marca. am avut pana acum numai telefoane NOKIA. am multe colege care au telefoane touch screen care acum se blocheaza, trimit mesaje aiurea sau nu pot scrie mesaje ca nu nimeresc literele. si eu incep sa am probleme cu el si as vrea sa mi-l schimb cu un Nokia care ar fi el.