| WhoCares a întrebat:

Telefoanele HTC sunt bune/rezistente, m-ar interesa un HTC desire z si as vrea mai multe pareri.Si daca nu,telefoane bune tot in genul, cu touch si tastatura qwerty glisanta.
Funda:X.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am HTC Explorer si nu l-as da decat in schimbul unui iPhone. big grin Deci e bun, HTC e firma buna - avand in vedere ca dintotdeauna a facut doar telefoane.

Răspuns utilizator avertizat
| arianadea a răspuns:

Am si eu HTC nu stiu sigur de care dar sunt foarte buna HTC-urile sunt rezistente nu se sparg prea usor si se aude si tare mie de exemplu mi-a cazut de o mie de ori si mi-a cazut si in apa si nu s-a intamplat nimic asa ca te-as sfatuie sa iti iei ca nu ai nimic de pierdut :*