| Insomniacxd a întrebat:

Care aveti dreaduri de vanzare?

6 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Stii macar ce sunt dreadurile?

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cum adica? Vrei sa cumperi par? =))
Stii ca nu ai voie sa te speli pe cao cand ai dreaduri? Deci dreadurile sunt "par jegos"

| Insomniacxd explică (pentru NevastuicAaA):

Nu vreau sa cumpar par draga nevastuica. Stiu macar ce sunt dreadurile? AM DREADURI. "Stii ca nu ai voie sa te speli pe cap cand ai dreaduri?" Lord, save me. "Dreadurile sunt par jegos". Vai de capu meu. Mi-ai fost de mare ajutor. Salut. ERAM SARACASTICA, si nu, nu cumpar "par", cumpar DREADURI PENTRU CA VREAU SA MI LE LUNGESC PE ALE MELE SI IMI E LENE SA MI LE FAC, multumit nenea?

| NevastuicAaA a răspuns (pentru Insomniacxd):

LOL rolling on the floor)

| Insomniacxd explică (pentru NevastuicAaA):

Destept raspuns thumbs up!

| slek a răspuns:

Eu am dreaduri de vanzare

| blackbirdsinging a răspuns:

Eu am, daca te mai intereseaza