| maddog95 a întrebat:

Care clas e mai nasoala a 9a a10a a11a sau a 12a (pls cu argumente)

4 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Cls a 9a - nu cunosti pe nimeni, profesorii, colegi, nimic
cls a 10a- cunosti prea multi, apar conflicte, profi nu te mai pasuiesc, trebuie sa stii ce vrea fiecare prof, ca deh esti mare
cls a 11a- materie grea, f grea
cls a 12a- bacu, despartirea, ultimu an de liceu...
Depinde cum o iei laughing :* eu sunt mai negativista la ora asta :*

| MihaiN1 a răspuns:

Depinde la ce te referi cand spui ''nasoala'', clasa a 11-a este destul de dificila in sensul ca e materia destul de grea, in schimb clasa a 12-a este si frumoasa, dar este si una foarte grea.
Este usoara deoarece este ultimul an si toata lumea e cu gandul afara, dar in schimb bac-ul este o adevarata TEROARE

| helpu a răspuns:

12`a ca dai bacu`.

| lewiscristian_4963 a răspuns:

A9a pentru ca nu cunosti pe nimeni nici profesori si trebuie sa tragi bine de scoala si a 12a pentru ca ai de invatat pentru bac este extrem de greu