| sufletel13 a întrebat:

Care credeti a e cea mai originala idee de tatuaj? voi ce v-ati face?

18 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cea mai originala poate fi numai ceva personalizat. Altfel, daca iei de pe net si cauti original, e posibil ca in lumea asta sa si-l mai fi facut cineva. Eu am un tatuaj pe glezna, un triunghi in culorile curcubeului. Nu e original, dar e important pentru mine. Gandeste-te la ceva constant din viata ta, o trasatura despre care esti aproape sigur ca va fi aceeasi si peste 20 de ani. Daca iti faci ceva ce nu te reprezinta, doar pentru ca arata bine, poate vei fi nemultumit de el dupa o vreme. Eu pe asta as merge, ceva care sa aiba semnificatie pentru tine.

Bula
| Bula a răspuns:

Tatuajul este acum "la moda", dar nci o persoana de "high society" nu-si tatueaza corpul!
Un tatuaj definitiv iti marcheaza viitorul, mai ales daca vei ajunge candva intre "lumea buna", unde se dispretuieste aceasta "indeletnicire"!
Gandeste-te: viitorul tau poate esua din cauza aceasta!

| Zoombe3 a răspuns:

Eu am vrut o musca pe omoplat - pentru a-mi marca entomofobia, inca imi mai doresc tatuajul, dar nu ma grabesc.

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Eu as vrea in spate la gat un fluturas cam ca ala de la avatar.
sau pe abdomen ar fi tare.

| alina_8976 a răspuns:

Eu am o stransa legatura cu muzica, deci, pentru mine prioritar este ceva gen. doua optimi muzicale, legatehappy. mi se pare genial. gandeste-te ce iti place tie cel mai mult, si atunci iti vor veni idei foarte originale.

| Teardrop:] a răspuns:

Http://www.eviltattoo.com/ cateva modele de tatuaje

| Xulescu_6752 a răspuns:

O musca in partea dorsala a corpului!

| N538961518 a răspuns:

Mie mi-ar place sa-mi fac un viking care se lupta cu un samurai sub copacul vietii.

| stetoscop a răspuns:

Nu te prostii cu tatuajele, n ai ce lucra?laughing

| stetoscop a răspuns:

Ne scuzati tongue

| stetoscop a răspuns:

Apropos, multumesc pentru "stupid"!

| bibix_5640 a răspuns:

O litera chinezeasca:X

| butterfly_1328 a răspuns:

Si eu am un fluturas colorat si imi place foarte mult si sunt mandra de el.

| sufletel13 explică:

Ptr stetoscop...am deja unul e cel din imaginea actuala si nu mi se par o prostie... ddin contra e o arta si poti purta pe corpul tau ceva ce te reprezinta

| sufletel13 explică:

? nu eu am dat tupidstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culmea tatuajului : sa tatuezi pe penis un penis mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi tatuez pe penis un penis mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti cei care doresc un tatuaj indiferent de model sau marime sa sune la nr de tel 0752720279