| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca ar trebui sa fie calitatile unei fete ca sa fie super?

11 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Sa fie draguta, simpatica, de gasca, cu simtul umorului, sa fie fidela, loiala, optimista. etc

| Nastia a răspuns:

Desteapta, frumoasa, optimista si de gasca, cuminte in limbaj,...

| alexa a răspuns:

Pai in primul rand sa nu copieze pe cineva anume
sa fie unik, sa stie sa se faca placuta in public, sa fie desteapta, naturala, zambareata, sa vorbeasca cu toti, sa stie sa ajute cand cineva are nevoie...winkingwinkingwinking

| andreea_8479 a răspuns:

Fiecare fata are cv care o diferentiaza d cealaltawinking
daca am fi toate la fel km ar fitongue
fiecare are farmecul eiwinking

| gabrielutzu a răspuns:

In primul rand sa fie fata, si sa nu faca vreo surpriza in prima noapte de amor si sa te trezesti cu altceva langa tine cand te trezesti din mahmureala...:laughing

| Stixie a răspuns:

Sunt tare de acord cu Alexa, trebuie să fie unică să aibă ceva-şi acel ceva să o facă specială de celălalte fete.
Să ştie să asculte şi să te înţeleagă, să se bucure mai mult de atingerile tale decât de cadouri, şi să nu fie piţipoancă sau infidelăoh go on

| adi a răspuns:

Sa nu fie pitzy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ofata trebuie sa aiba acel ceva care sa o diferentieze de celelante fte trebuie sa fei glumeata optimista de gask si nu trebuie sa fie increzuta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt mai multe chestii dupa parerea mea. o fata perfecta ar trebui sa se remarce prin comportament si caracter nu prin limbaj vulgar si alte din astea. lol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inteligenta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pitzy.