| cristi_6250 a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa ii spui unei fete cand te intalnesti cu ea?
"buna"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă-i bună, poți să-i zici asta...
Dar e riscant.Sunt fete care preferă complimentele mai fine și sunt altele atrase mai mult de chestiile mai directe.
De exemplu a mea, când i-am zis "ești foarte frumoasă", m-a întrebat ceva de genul "asta-i pe post de vrăjeală, nu?".
Iar când i-am spus că e o "bunăciune" s-a schimbat toată treaba...
Deci vezi și tu ce faci.

12 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Pa...

| anticocalar101 a răspuns:

îi spui "Buna" si o pupi pe obraz! nu i mare branza este ceva "usual"nu i nevoie sa o sperii sau sa spui niste glume cu care ai sa te incurci!

| SookiexD a răspuns:

Eu mereu cand ma intalnesc prima data cu o fata cu care am vorbit mult ii strig numele chiar daca sunt langa ea big grin gen "iuliaaaaaaa! ce faci mai?:*"
rade, si incepem sa vorbim si sa ne miscam big grin

| fxdhtgdjj a răspuns (pentru SookiexD):

Hah big grinbig grin e buna big grin

| SookiexD a răspuns (pentru fxdhtgdjj):

Ce faci Karolineeeee? :* Vrei sa incepem sa vorbim? smug laughing

| fxdhtgdjj a răspuns (pentru SookiexD):

Eu pe net big grin, tu cf Sookie? De ce nu ') vreau tongue big grin

| SookiexD a răspuns (pentru fxdhtgdjj):

Karoline, Cum facem sa vorbim si noi mai?hee hee ca la mesaje nu te uiti laughing? :*

| fxdhtgdjj a răspuns (pentru SookiexD):

Poate ca mai bine vorbim pe skype? tongue

| SookiexD a răspuns (pentru fxdhtgdjj):

Trimite-mi un mesaj ceva mai privat cu id de skype scumpa laughing. Ai grija de tine pana te introduc in lista smug!

| katahd01 a răspuns:

Sa fiu sincer ar trebui sa te intorci inapoi si sa uiti ca ai vrea sa te intalnesti cu ea. dupa ce dai de una si te indragostesti o sa iti blestemi zilele e greu sa iubesti. daca mergi doar sa te distrezi cu ea ia-o pe dupa brat spui ceau pupo pe obraji si mereti la un suc fi calm si incearca sa pui intrebari despre ea.

| fxdhtgdjj a răspuns:

'' buna'', continui cu un compliment ex. '' arati ft bine '', un sarut pe obraz / buze... Bafta!winking

| Bella52354446 a răspuns:

Pai cam da...si daca poti sa incerci sa vorbesti tu cu respectiva fata niciodata sa astepti ca ea sa te intrebe cv crede-ma ca stiu...