| raliirla a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun? Telefonul Alview A4 You sau GoClever Quantum 4? Eu caur in principal la un telefon sa aiba camera pe fata buna si sa aiba android, dar si sa fie patratos la contur, cu ecranul mare.

2 răspunsuri:
| MonsteR_4456 a răspuns:

Iti recomand Allview!

| Celentano1 a răspuns:

Crede-ma pe cuvant ca GoClever Quantum 4 este muult mai bun decat Allview a4 all (ca din asta am eu in momentul asta)! Din cate am vazut eu pe net, GoClever Quantum 4 este BUN! Daca ai o intrebare/nelamurire in legatura cu Allview A4 All, intreaba-ma ca iti spunwinking