| anothernothingthing a întrebat:

Care credeti ca e inaltimea ideala pentru o fata?

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

1.70,n-am eu norocul asta...

| Axys a răspuns:

Sal pai intaltimea uni fete sa zicem pentru un baiat n-are importat doar pentru voi fetele ar eimporanta eu zic ca inaltimea dideala este de 1, 65 happy...
parerea mea tongue...

| Axys a răspuns:

Daca tu crezi ca esti micuta esti pantofiori cu tocuri si eu ok happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva, cand iti place fata si felul ei de a fi nu mai conteaza inaltimea.zic.

| ByeBye a răspuns:

Mie imi plac fetele sa fie inalte happy foarte 1, 80 1, 90 big grin Eu am 1, 96 si as vrea sa cunosc o fata inalta sa ma ajunga big grin

| MarryBlake a răspuns:

Fete inalte ca si minehappy 1.76