| Ofiintă a întrebat:

Care credeti ca este inaltimea ideala la 14 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi. Unii cresc mai repede, iar altii mai incet.Eu am trei copii si cel mai mare era la un moment dat cat fiica mea care era mai mica cu 4 ani decat el.Si apoi, intr-o vara s-a inaltat foarte mult.Depinde foarte mult si de inaltimea parintilor tai.

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Exact cum a zis si @GameOverKiddo, totul depinde si de inaltimea parintilor tai insa, in opinia mea, ar fi ok intre 1.60-1.65 de metri insa, daca ai mai mult no problem happy.

| silviu08 a răspuns:

Eu am 14 ani si am 1.7 m.
1.6m e foarte bine. unii colegi de-ai mei au 1.5 asa ca nu-ti fa griji

| Ofiintă explică:

Am 160

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva ci doar minim si maxim, iti bati capul cu lucruri inutile.

| Ddenise211 a răspuns:

Pai 1.65 sau mai mult.happy
Eu am 13 ani si am 1.69
Depinde de cat de inalti au fost si parintii tai.
Funditabatting eyelashes?