| maxum a întrebat:

Care credeti ca e mai fain TPU sau facebook?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Hi5-ul a fost bantuit de cocalari, acum e FaceBUCI-ul la greu.

Deci, TPU castiga!

9 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

TPU forever ie mai misto parerea mea

| Karinakari99 a răspuns:

Eu zic că TPU e cel mai bun.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai sti, nu parea au ceva in comun, adica facebok site de comunicare mai mult prin poze pe cand TPU site de informare mai degraga.

| 985436982 a răspuns:

TPU e pentru a ajuta oameni si pentru a pune intrebari. Facebookul e pentru poze si din alea. Ce comparatie straight face

| XKidutzaa a răspuns:

Facebook...pentru ca TPU e doar ca sa ajuti oamenii si te cam plictisesti.pe cand pe facebook vorbesti cu lumea,schimbi apreri, aflii cele mai noi melodii, sts-uri.jocuri,etc deci facebook castiga

| Ioana_4187 a răspuns:

Facebook logiclaughing...si TPU eh fain.dar facebook sa recunoastem eh mult mai complex
tongue

| ReE a răspuns:

Depinde.uneori am impresia ca TPU dar cand sunt plikty mai joc sh pe facebook dar la ora asta TPU

| acarata a răspuns:

TPU clar!

| AndreeaGabriela2001 a răspuns:

Facebook pentru ca pe TPU doar ajuti oameni dai note si acorzi fundinte iar pe facebook poti vb pe chat cu prietenii tai, poti sa te joci, poti sa iti faci un album cu poze si poti sa iti faci un grup.Deci dupa cum v-am zis nu imi place TPU