| rqzvan a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun liceu de informatica, eu am cautat multe si nu stiu pe care sa-l aleg ajutati-ma {funda} daca ma ajutati.

7 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Un liceu de informatică...din care ţară?

| rqzvan explică (pentru corolav):

Romania

| corolav a răspuns (pentru rqzvan):

De acord că e România, dar tu nu ai priceput. În România sînt cel puțin vreo sută de licee de informatică.
Avînd în vedere că nu ai specificat în întrebarea ta despre care oraș este vorba, am gîndit că vei înțelege ironia din întrebarea mea.
Vezi, ca drept dovadă, drhotzu a spus „Tudor Vianu"...și atît.Iar tu ai fost nevoit să mai ceri un răspuns suplimentar. Adică, din ce oraș?
Din cîte știu eu acest liceu e în București.
Dragi școlari, tare vă mai este lene să scrieți și să formulați niște întrebări și niște răspunsuri cît mai pe înțelesul tuturor.

| drhotzu a răspuns (pentru corolav):

Pai asa intrebare asa raspuns big grin

| drhotzu a răspuns:

Pai mereu o sa ramana tudor vianu...

| rqzvan explică (pentru drhotzu):

Unde se afla?

| drhotzu a răspuns (pentru rqzvan):

Liceul se afla in Bucuresti sector 1.