| deea_2235 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai frumoase rase de caini?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

1.Bichon Maltez
2. Akita
3.Beagle
4.Yorkshire Terrier
5.Shih-Tzu
6. Westie
7.Shar-Pei
8.Samoyed
9.Saint Bernard
10.Rottweiler
11.Mops
12.Malamut de Alaska
13.Labrador
14.King Charles Spaniel
15. Jack Russel Terrier
16.Husky Siberian
17. Golden Retriever
18.Chow Chow
19. Bulldog Englez
20.Boxer
Sper ca ti-am fost de folos

| AnTiBioTic a răspuns:

Doberman:X:X

| MaimoSH a răspuns:

Akita:X:X

| Lollipop_2029 a răspuns:

Bichon; x

| ERazvy a răspuns:

Haski love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beagle mi se par cei mai frumosi catei. Fiecare cu gusturile lui :)
http://www.petstil.com/wp-content/uploads/2010/10/Beagle2.jpg

| Denope a răspuns:

Doamne normal ca... YORSHIRE TERRIER pentru ca sunt si caini de fite si in al doilea rand am cumparat unul si arata mai frumos ca in poze! Deci asta er parerea mea iar tu idiotulecel care a luat fundita esti un prost pui shihtzu si nu YORSHIRE TERRIER? Adicaclar esti un idiot nu mai mult de unde sti ca una din ce ai pus tu acolo nu e rasa? Adica macar uitete la topul profesionistilor sa vezi ca apare si YORSHIRE TERRIER!