| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este hittul verii?(eu zic danza kuduro)

4 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Păi şi mie îmi place foarte mult Don Omar-Danza kuduro şi mai îmi place şi Sasha Lopez -all my people deci mie îmi plac amn2

| Bii26 a răspuns:

Si eu love struck E cel mai super hit dintotdeauna love struck love struck Il ador smug
Danza Kuduro rocks \m/
O iubeeeeeeesc big hug
cred ca si tu :*

| JBieber a răspuns:

Dupa parerea mea Danza Kuduro,are un aer varatic,simti nevoie sa te ridici si sa incepi sa dansezi,simti versurile, ai vrea sa asculti melodia de multe ori, cand o auzi la radio dai la maxim si odata ca ai auzit.o nu ti.o mai poti scoate din cap. Cu siguranta asta e hitul verii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E buna asta.Ia asculta Bounce de Calvin Harris si Anda Adam Feel