| anonim_4396 a întrebat:

Care de pe aici are curajul sa recunoasca ca e cocalar?

Care de pe aici are curajul sa recunoasca ca e emo?

Care de pe aici are curajul sa recunoasca ca e pitziponca?

Care de pe aici are DEFAPT curajul sa recunoasca cum este EL? Cine poate fi sincer cu el insusi?

funda si voturi DOAR pentru sinceritate

3 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Nus cocalar, nuss pitipoanca si nu-s emo:]]
sunt pur si simplu eustraight face
o fata cu dereglari la cap si cam crazy=]]
straight face

| Romelya314 a răspuns:

Mai sincera ca mine nu exista. si sunt de concep[tie ca sinceritatea nu se demanstreaza prin "curajul" de a recunoaste ce muzica asculti...
Cum sunt eu? Sunt genul de persoana ca am unele influentze de pitzy, care atunci cand consum alcool sunt cocalara si emo niciodata, pentru c am o personalitate foarte puternica si traiesc fiecare clipa la maximhappy

Alte intrebari?

| HelloKitty_9514 a răspuns:

Eu sunt emo happy