| xAlexD a întrebat:

Care din astea 3 telefoane e mai bun la aplicatii, jocuri, muzica?
http://www.emag.ro/......DD9B9BBBM/
http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/
http://www.emag.ro/......DY9B9BBBM/

Răspuns Câştigător
| SoRyN007 a răspuns:

Merg 100% iar telefonul vine insotit de licenta asphalt 6 doar trebuie sa il downloadezi iar cu filmatul si astea :http://www.youtube.com/watch?v=G7JGotJTKgk are detectarea fetei pentru poze, detecare faciala pentru deblocare nu are, muzica se aude clar deoarece are amplificator audio yamaha, poti sa citesti despre acest telefon e unu sunt ff multumit, intereseaza-te mai bine daca vr chiar isi merita banii.
O zi buna!

4 răspunsuri:
| Émimα a răspuns:

Al doilea il am eu si sunt foarte multumita de calitatea acestia.Merge perfect, nu se blocheaza, receptia buna, ruleaza bine toate aplicatiile, bateria ma tine 2-3 zile pentru vorbit+jocuri, e-mail si web.Ramane la aprecierea ta pe care il vei alege.Succes!

| xAlexD explică (pentru Émimα):

Merg jocuri de genu asphalt 8, real racing 3? Ce caracteristici mai interesante are telefonul? Are detectare faciala ( pentru deblocarea ecranului de ex )? Muzica se aude cat de cat bine si tare? Camera chiar este de 8 MP sau face poze de 2 MP? Filmeaza cat de cat OK? Bateria cat tine? Multumesc.

| SoRyN007 a răspuns (pentru xAlexD):

Merg 100% iar telefonul vine insotit de licenta asphalt 6 doar trebuie sa il downloadezi iar cu filmatul si astea :http://www.youtube.com/watch?v=G7JGotJTKgk are detectarea fetei pentru poze, detecare faciala pentru deblocare nu are, muzica se aude clar deoarece are amplificator audio yamaha, poti sa citesti despre acest telefon e unu sunt ff multumit, intereseaza-te mai bine daca vr chiar isi merita banii.
O zi buna!

| SoRyN007 a răspuns:

Salutare,
Eu detin un p5 Alldro de jumatate de an si sunt ff multumit de el, cum ruleaza in aplicatii, jocuri(temple run2, fifa 2012, etc)merge lin nu sacadeaza, bateria app ca la orice smartphone ap 2 zile cu vorbit la el, camera este foarte buna in conditii de luminozitate scoate poza foarte clar.
Parerea mea este ca P5 alldro isi merita din plin banii. acum ramane decizia ta.
Sarbatori Fericite!

| xAlexD explică (pentru SoRyN007):

Merg jocuri de genu asphalt 8, real racing 3? Ce caracteristici mai interesante are telefonul? Are detectare faciala ( pentru deblocarea ecranului de ex )? Muzica se aude cat de cat bine si tare? Camera chiar este de 8 MP sau face poze de 2 MP? Filmeaza cat de cat OK? Bateria cat tine? Multumesc.