| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

Care dintre siropurile poate contine codeina?

4 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nurofen pentru copii laughing Recomand. O sticla pe stomacul gol si esti mai mult decat sedat. Esti paralel cu tot ce se intampla pe Terra.

| kanechy a răspuns:

Stii ca inca e interzis la noi in tara sa te droghezi, de ce vrei sa iti distrugi viata?!

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 explică (pentru kanechy):

Stiu. Doar am pus o intrebare. Nu am de gand sa ma dorghez. Astept raspunsul tau la intrebare de mai sus.

| kanechy a răspuns (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

Cum a spus si antecomentatorul meu mai sus,,, nurofen pentru copii...