| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Care e cea mai ciudata intamplare (stranielaughing)

Răspuns Câştigător
| robygabitzu1997 a răspuns:

Uite-te pe http://www.lovendal.net/wp52/ si gasesti aici tot felul de intamplari ciudate!
Funda?!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ieri pe la ora 00:25 am cand veneam cu masina spre casa mea vizibilitatea drumului era redusa nu lumina bine drumul farurile si ma orientam dupa semnalele reflectorizante ale carosabilului avand o viteza de 130 km/h.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna

Oke pai atuncia hai sa imi dau si eu drumu la gura) deci eram mic pe clasa a 5 a, ma cer de la ora de religie sa ma usurez merg la baie cantand un vers religios ce ne invatase popa iar cand dau sa merg la pisuar pac, DAR PAC) CAD IN CANAL prostii de la scoala lasase canalul {decantonul baii} deschis va dati seama ce oripilare pe mine)weiii fug repede in clasa si cand vede clasa cum aratam in loc sa rada miau sarit in ajutor, am ramas uimit ma asteptam sa fiu batjocura tot anul scolar omu de serviciu a fost dat afara iar eu:-s am facut 3 bai cu toate chestile posibile puse de mama in apa, nu conteaza ca m-am facut de ras

| Kwppy_8009 a răspuns:

Cand am visat ca merg in parc si ma urmaresc cinci caini negri si cand a 2-a zi mi s-a intamplat acelasi lucru