| PandaGirl a întrebat:

Care a fost cea mai stranie, ciudata sau infricosatoare intamplare a voastra? FUNDITA!(Vedeti? Nu am uitat cuvantul magic laughing)

Răspuns Câştigător
| Neah a răspuns:

Paii um...
era o femeie care mai venea pe la noi...am vazut "sufletul" sau nu stiut ce era al ei ducandu-se catre usa de la intrare, usa era incuiata, afara nu era nimeni, iar ea era in mansarda...

2 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Cea mai stranie, INFRICOSATOARE intamplare a mea a fost atunci, cand... am ramas fara ciocolata! crying

| SkRiLlExME a răspuns:

Pai un batran a tipat la noi. am fugit si la colt era tot el am fugit din cartierul ala plz funda