| JeSuisAnonyme a întrebat:

Care e cea mai frumoasa cantareata dupa parerea voastra (sub 30-)

12 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Antonia

| Denisadraguta a răspuns:

Innahappy

| Gabitzzza a răspuns:

Eu ma refer acum la cantaretele romance. Chiar daca in ultimii ani nu a mai avut aparitii aproape deloc eu tot o ador pe Cristina Rus e super frumoasa

| deeyutzza94 a răspuns:

Antonia

| AtateaConditii a răspuns:

Sore, Adela Popescu, Antonia.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cheryl Cole si Kylie Minoque.

| Brâncuşi a răspuns:

Cea mai tare Alexandra Stan si Innahappy si mie imi place de Madonna, Emy, Shakira si Bioncebig grin Stiu ca are si peste 30 dar mie astea imi plac.

| sodobar a răspuns:

Antonia

| Differentx13 a răspuns:

Delia happy

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Inna....Selena gomez...andreea balan ..nu pot alege dar cred ca mai mult inna

| crina_1119 a răspuns:

Antonia happy