| xAvrilx a întrebat:

Care e cea mai mica nota pe care a-ti luat-o?--Funda

38 răspunsuri:
| maryanaruto a răspuns:

8 la geografie ca n-am invatat si la franka tot asa

| MyName_4993 a răspuns:

Am luat un 1 la engleza ca am copiat dar nu mi la pus in catalog la pus intr-un carnetel de-al ei sa ma tina minte laughing

| ANONIM10000000000 a răspuns:

8 in catalogwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 apoi a fost modificat în 9[De către profesoară big grin ]. Oricum, luase toată clasa pentru gălăgie... şi era la muzică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit un 4 in clasa a 6-a parca la muzica ...pe motivul ca nu m-am dus la cor si la ceva concert... dar oricum nota a fost transformata in 8 de profesoara ca i-o fost mila de mine la ce scandal am facut laughinglaughing

| NicRazvan a răspuns:

In catalog am luat 1 pentru ca am copiat la untest la math.

| eu;) a răspuns:

2 la romana pentru ca mi-am uitat tema acasalaughing...chiar o uitasem...

| Dayannutzzah a răspuns:

3 la rom. ca o nebunit proffa si o dat la tota cls laughinglaughinglaughing
zicea ca nimeni nu invata laughing