| zurick a întrebat:

Care e cea mai mica nota pe care ai luat-o?

132 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

| MaliciousDeath a răspuns:

Pana intr-a 8-a, cea mai mica a fost 6.
De cand cu liceul, meh, 2.Mai trebuie sa iau un 1 si mi-am indeplinit scopul in viata.

| Nanami利 a răspuns:

6 crying.

| ZK a răspuns:

7 frate straight face

| єχcєєℓ a răspuns:

4 la geografie...ne-a taxat pe toată clasa.

| zurick explică (pentru єχcєєℓ):

De ce?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru zurick):

Păi s-a supărat că nici unu dintre noi nu a învățat lecția de zi.și zicea ceva de genul "Așa vă fac să învățați de acum încolo"pe lângă asta proful e super de treabăhee hee

| zurick explică (pentru єχcєєℓ):

Vreaub sa stiu ce inseamna prof de treaba pentru єχcєєℓ ca dupa ii spun si eu de unu care chiar il consider de treaba.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru zurick):

Un prof de treabă...adică un prof care glumește cu noi chiar și când ne predă, nu ne dă teste foarte grele și ne spune chiar cu câteva luni ce lecții să pregătim.Nu ne taxează foarte des la note(atunci a fost o întâmplare deoarece nu a învățat toată clasa)Glumim cu el la ore, la fel și el și mda...cum să zic e foarte bun prietenlaughing

| Ashadow a răspuns:

6...(tocilaru,tocilaru)
Nici macar nu mi-a trecut-o in catalog!

| zurick explică (pentru Ashadow):

Tie nu ti-a trecut 6 dar mie mi-a trecut 4(de fapt la toata clasa)Apropo ce profa ai la engleza ca mai toti avem profe...

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

E prea mare diferenta de varsta dintre ea si elevi deci n-am prea bagat de seama cum arata...

| zurick explică (pentru Ashadow):

La mine e tanara, dar tare saloasa si e prietena cu dirigmea. Auzi sa se duca la mama si sa-i spuna ca am luat 4 si ca mi l-a pus in catalog(ca putea si in frunte sa mi-l puna)Da de profesori de treaba ai avut norocul sa dai?

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Toti sunt de treaba, cred ca ar fi chiar nesimtit din partea mea sa ma plang de ei...
*se atintesc sute de priviri uracioase asupra lui*

| zurick explică (pentru Ashadow):

La ce ai luat 6?

| suităr a răspuns (pentru Ashadow):

Și eu tot 6 la muzica..tot nu le-a trecut O.o

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Si a mea a fost tot 6!

| zurick explică (pentru Ashadow):

Ce intelegi tu prin de treaba?

| Devonys a răspuns (pentru zurick):

Mai toti profesorii erau de treaba in afara de cel de franceza... Dira era prietena de familie, profu de istorie, geografie si cultura civica(el le preda pe toate) era prieten foarte bun cu tata, profele de mate si romana erau foarte de treaba si restul profesorilor nu erau cine stie ce dar nu erau rai.

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Romana parca...

| Ashadow a răspuns (pentru suităr):

Eu am luat la romana big grin

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Indulgenti si iertatori
*acelasi val de priviri urate, acompaniate de injuraturi*

| zurick explică (pentru Ashadow):

Cel mai de treaba e profu\profa de... asta vreau de la tine si sa-mi spui de ce

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Aha,pai presupun ca profa de romana e cea mai de treaba pentru ca nu mi-a trecut 6 laughing Dar nu numai din cauza asta, odata a marit o teza de la 9, 45 la 10 si in general e indulgenta.Dar profii tai?

| zurick explică (pentru Ashadow):

Pai de exemplu profu de mate(suna ciudat stiu).Cu el facem tot feluri de lucruri tari aruncam cu mingi in baieti, am fost si-n excursie cu dansu (e sotul dirigintei care e profa de romana si e tanara are 30 de ani)si a fost prea tare pur si simplu faceam ce ne traznea capul.Tot el ne-a invatat cum sa copii cel mai bine la un test, bineinteles ca nu la materia sa ca atunci nu e bine, cu el vorbim deschis si ne mai spune uneori si povestioare despre pramatia de copil ce era, sa nu mai spun ca are multe bancuri in bibilica si parul lung prins in coada.

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Ce misto, profa mea de mate de batrana si reactioneaza urat si la cel mai mic pss, dar preda bine si probabil asta conteaza mai mult.

| zurick explică (pentru Ashadow):

Da si la mine preda bine, mai ales ca eu nu invat deloc si am note bune, foarte bune

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Şi am plâns toată ziua.
Şi, deci, nu am mai făcut sport.
Deci a fost mişto.

| W3R4 a răspuns:

3 la religie. laughing

| Naяutσ a răspuns:

10! puppy dog eyes

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Naяutσ):

Minti.

| zurick explică (pentru ww2Totenkopf):

Dar tu? Care a fost cea mai mica nota?

| zurick explică (pentru Naяutσ):

Chiar? Nu cred.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru zurick):

5 la Engleza crying(

| zurick explică (pentru ww2Totenkopf):

Eu am luat 4 la engleza si n-am plans mai ales ca o urasc prea mult pe profa de engleza ca sa-mi pese.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru zurick):

Si tu urasti engleza si profa ta de engleza! Apropo tu il crezi pe Naruto?

| zurick explică (pentru Naяutσ):

Cum dovedesti?

| zurick explică (pentru ww2Totenkopf):

Nu-l cred o singura persoana am intalnit care avea intr-adevar medii bune avea 10 peste tot in afara de mate acolo avea 9 (era colega mea era cam prefacuta si avea note mari la majoritatea din alte cauze pe care nu cred ca te intereseaza)

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru zurick):

In ce clasa esti?

| zurick explică (pentru Naяutσ):

La mate ai 10?

| zurick explică (pentru ww2Totenkopf):

Spune tu primul

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru zurick):

Are pra putine note, nu observi?

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru zurick):

A 8a.

| zurick explică (pentru ww2Totenkopf):

Ba da. Da la mate oare cat are?

| zurick explică (pentru ww2Totenkopf):

Inseamna ca ai examene...Eu sunt mai mica trec a 7 a.

| fuzzer a răspuns (pentru Naяutσ):

Tocilaruulaughing)

| Naяutσ a răspuns (pentru fuzzer):

F*ck off! Mai bine tocilar in drum spre mare decat prost la inchisoare!

| Deyutza1039 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Eeee normal ca minte! Cred ca e in clasa intai/a doua si are numai FB si zice si ea/el ca are 10 laughing

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Deyutza1039):

Naruto ala chiar ca ii prost, daca te uiti sus scrie clasa a 6 a, semestrul 1.

| fuzzer a răspuns (pentru Naяutσ):

De unde ai mai luat si versurile astea, Einstein? Manele cumva?!
Esti penibil!

| Naяutσ a răspuns (pentru fuzzer):

Http://www.youtube.com/watch?v=ZGWcvJELOt4
Versul original : '' Mai bine repetent in drum spre mare decat premiant in inchisoare" God. you'r f*cking smart!

| Naяutσ a răspuns (pentru Deyutza1039):

Mda. |happy, si tu in ce clasa esti?

| Naяutσ a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

chatterbox Aceasi parerea o am si eu despre tine, plus ca esti foarte dubios!

| Deyutza1039 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Doamneee! laughing

| Fridăm a răspuns:

Trecută sau netrecută în catalog?

| Ayako a răspuns:

3...la fizica laughing

| Seducatorul a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5,50 (test la fizica)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-Fizica(clasa a 7-a).

| Bia001 a răspuns:

3 la engleza, profa este extrem de proasta

| zurick explică (pentru Bia001):

Si la mine e foarteeee...

Răspuns utilizator avertizat
| TheKillerOfKillers a răspuns:

9. A ta?

| zurick explică (pentru TheKillerOfKillers):

4 s-a enervat profa de english si a pus 4 la toata clasa(e cam saloasa si chiar n-o place nimeni, uite ca am zis cam.)

| zurick explică (pentru TheKillerOfKillers):

4 engleza (a pus la toata clasa in afara de...)

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru zurick):

De cine?

| zurick explică (pentru TheKillerOfKillers):

De cine ce ca intrebarea are 61 de raspunsuri si nu stiu ce sa-ti raspund

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru zurick):

In afara de cui i-a pus 4?

| snzpaul a răspuns:

Care a fost trecută în catalog: 7
care n-a fost trecută în catalog: 2

| zurick explică (pentru snzpaul):

La mine:
care a fost trecuta in catalog :4 engleza
care n-a fost trecuta in catalog:1 pentru ca am suflat unui coleh care era ascultat da dupa am reusit sa scap de 1 printr-o ascultare

| Jakoban a răspuns:

3laughing
La romana

| OhGodWhy a răspuns:

1 la geogra
2 la fizica de 3 ori
2 la romana de vreo 12 ori
si cea mai de ample 4 la sport(Noh asta da)

| zurick explică (pentru OhGodWhy):

4 la sport? (ce bine ca eu nu fac ora)

| OhGodWhy a răspuns:

Mah numa genii avem pe aici iau 9 si incep sa planga
Bine mere tara!

| zurick explică (pentru OhGodWhy):

Eu am luat 4 la engleza si n-am plans.
PS. dupa premiere... si acum oficial VACANTA

| ayosmdk a răspuns:

| TheDifference a răspuns:

5, in teza la mate.

| zurick explică (pentru TheDifference):

Macar nu e 4 eu am luat 4 la engleza

| ovidiu8msn a răspuns:

In generala am luat 1 la engleza si un 1 la liceu.Nu mai stiu materia. La facultate cea mai mica a fost 2.

| IonelaaaS a răspuns:

4... dar doar in carnetul de note laughing)

| SebylVane1890 a răspuns:

8 pe semestrul intai la biologie, clasa a 5 a

| Iubareata22 a răspuns:

I, adica 5-6-7. La mate? La romana? nu stiu la ce, dar la ambele de fapt

| zurick explică (pentru Iubareata22):

Da dar tie nu ti l-a trecut in catalog

| Iubareata22 a răspuns (pentru zurick):

Ok, atunci B

| zurick explică (pentru Iubareata22):

Neinteresant...

| Iubareata22 a răspuns (pentru zurick):

Tu interesant-o!

| Lora1 a răspuns:

2 laughing

| zurick explică (pentru Lora1):

La ce?

| Lora1 a răspuns (pentru zurick):

La chimie thinking Mate thinking big grin

| zurick explică (pentru Lora1):

Aaa