| Michaela89 a întrebat:

Care este cea mai mica nota pe care ati luat-o la scoala?

Răspuns Câştigător
| 211wasgnij a răspuns:

2,75 la matematica in clasa a 7-a, am avut teza. Iti dai seama ce destept sunt, daca notarea a inceput de la 1. Nu am ramas totus corigent, stii vorba aia: prost sa fi, noroc sa ai!

7 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

7 blushing. doar o singura data am luat la un test unde n`am invatatlaughinglaughing

| Plague a răspuns:

2 big grin si a trecut-o. in afara de 1 (niciodata prins copiind) am avut toate notele (mentionez ca sunt la liceu). pana intr-a 8-a cea mai mica nota a mea parca era 6 tongue

| WhatMeanLove a răspuns:

Sunt in clasa a5 a si cea mai mica nota a mea este 9.Nu suport nota asta.

| Anileda a răspuns:

3 fix.Dar nu mi-a trecut-olaughing

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Hahaha! Daca o sa-ti spun o sa zici ca-s tocii (9) este cea mai mica nota a mea dar a ta?//? fundita

| xButterflyxX a răspuns:

6 la istorie, nu invatasem, noroc ca nu mi-a trecut nota.hee hee

| Michaela89 explică:

A mea 6 in clasa a 6-a!