| Iuga_Daria_2000 a întrebat:

Am/N-am luat o nota mai mica de 4?

15 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da și nu mi-a influențat absolut cu nimic viața în mod negativ, am avut posibilitatea de a intra la orice universitate doresc(am trecut admiterile cu brio pentru a fi la buget) și am ales unde am considerat că îmi e mai bine. Deci notele alea sub 4 sau de 4 pentru mine au fost un mare nimic și așa ar trebui să fie pentru orice licean dacă nu rămâne corigent.

| peperonies a răspuns:

Da

| Caro34 a răspuns:

Si 4 e o nota mica comparativ cu 10 cat ar trebui sa iei! Dariuta, invata si pregateste-te zilnic pentru scoala fiindca examenele sunt din ce in ce mai grele si avem nevoie de oameni inteligenti in tara! Ai grija de tine!

| T0T a răspuns (pentru Caro34):

Oamenii inteligenți care se formează în țară sunt șanse enorme să plece că deh dacă chiar sunt inteligenți nu ar avea de ce să rămână în asemenea țară jegoasă dacă se gândesc în primul rând la binele lor. Iar statisticile sprijină ce spun. Se pleacă într-o rație alarmantă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am (matematica)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Doamne ferește.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff. Unde e frumusetea? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-i frumos la un 4?))

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Absolut nimic. Dar in viata cica e bine sa le faci pe toate. Printe toate, sa iei si un 4 laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda.Bine ca mai am timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 de 3 intr/o zi. Primul an de liceu. Plus un 4 prin a 7 pentru ca nu voiam sa desenez. La ora de desen. Pe langa muzica si geografie, uram desenul.

| Victor453 a răspuns:

Sigur ca am luat))

| RainbowD a răspuns:

Normal. Am luat si 1, 2 sau 3.

| HorneaDaniel2002 a răspuns:

Nu am luat. Si nici nu doresc nimanui. happy

| Tusamadalina a răspuns:

Am(rusa)