| AvalohAlyn a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota pe care ati luat-o la scoala?

Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

Nota 1 la teza la mate da era in 1987, am vrut sa copiez si eu putin si asa am ramas pe toamna, mda, mare smecherie, da nu-i bai, ca multi termina liceul cu brio si sunt bâta de orice tine măcar de putina cultură generală.LOL

12 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Pe când eram la școală am luat toate notele de la 1 la 10. Cea mai mică a fost, evident, nota 1 la Educație Civică, în clasa a VIII-a. M-am prins că copiam la o lucrare. big grin

| Gregory a răspuns (pentru Gregory):

*M-a... scuze

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai mica nota din catalog a fost un 3 la franceza happy

| Madayna a răspuns:

Nota 3

| AnnaaaMaria a răspuns:

4 laughing)

| LenoreVoldaren a răspuns:

6 la mate în a clasa a șasea că am fost în depresie când am dat testul sad

| Striker14 a răspuns:

3 la mate pentru ca nu mi-am facut tema laughing, dar mi-a iesit media 9

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

4 in clasa a 9 a la mate, la un test tampit cu vectori laughing.

| painkilleeer a răspuns:

2 la mate intr-un test in clasa a 5a.

| yonela30 a răspuns:

3 la română în clasa a 8-a când n-am știut că aveam temă laughing)

| lablocsuperfan a răspuns:

Nota 10

| Surducan_Marin_1981 a răspuns:

Nota 1, in clasa 9-a istorie happy