| GigglesToDay a întrebat:

Care e cel mai bun messenger? toti zic ca 10 dar eu am 11 si pozele mi se vad miscate ce sa fac? fara sa-mi instalez messenger 10 [app lasa-ti si linkul de la messenger 10 ca poate mil instalez]straight face

1 răspuns:
| Florin_4595 a răspuns:

Pai eu zic asa cel mai bine sa iti iei messengeru 8 din cauza ca consuma foarte putin ram si se misca si mai repedebig grin doar ca e un pic mai vechiut dar nu are nimicbig grin te astept cu un mesaj pe privat daca vrei sa iti caut mess 10 happy