| seby8873 a întrebat:

Care e cel mai bun si mai plauzibil raspuns pentru intrebarea 'de ce fumezi'?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este ca si cum ai intreba un pescar de ce merge la pescuit.In cazul fumatorului este mai mult viciu decat pasiune, pe cand la pescar este invers.

5 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Oamenii nu fumeaza pentru ca au probleme, fumeaza pentru ca ei asa cred ca este acum in trent.la moda. Si ca sa intre in grupuri diferite cu prietenii acelei persoane. Desi unele persoane fumeaza si pentru ca au probleme adevarate, majoritatea o fac pentru ca acum asa ceva este la moda. Din punctul lor de vedere al tuturorwinking

| maryusuy a răspuns:

Din interes, anturaj, nu ca ai vrea neaparat happy

| ionutzfortuning a răspuns:

De placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca fumezlaughing

| aL3xzz a răspuns:

De filtru.
Fumez pentru ca pot si vreau.
fumez de placere
fumez sa ma cred "smecher"
fumez sa se uite pusti de 12 ani la mine ca la un ZEU -,- Alege tu laughing eu personal le folosesc pe primele 2 laughing)