| Rares24 a întrebat:

Care e cel mai misto joc cu harry potter, exceptand pe 6! 1, 2, 3, 4 sau 5? big grin Si lasati-mi si un link daca vreti unde pot sa downloadez jocu care mi-l propuneti cu harry potter! :d funda! big grin

3 răspunsuri:
| CompleteAndUtter a răspuns:

The chamber of secrets, dar am uitat ce numar era laughing big grin

| natalyia a răspuns:

mie mi-a placut 1. nu stiu de unde sa til dau sa-l joci si tu

| aumih16 a răspuns:

Cam toate au fost bune! bine si evolutia graficii desigur si-a spus cuvantul! adica daca la piatra filozofala camera secretelor prizonierul din azkaban erau doar niste desene personajele! e de la pocalul de foc ordinul phoenix printul semipur si talismanele mortii erau deja reale personajele! le-au facut exact ca in film foarte realistice! sigur jocurile nu aveau de altfel multe secvente din filme! dar unele le aveau! oricum au fost jocuri frumoase! si inca mai pot fi jucate asa de placere!