| tedi90 a întrebat:

Care e cel mai tare site pe care ati intrat vreodata? Spuneti-mi si domeniul. ( as prefera sa nu fie dedicat fetelor) Fundita!

1 răspuns:
| StrawBerryummy a răspuns:

Creative Monkeyz - ceva creativ care reuneste tutoriale, trillere, imagini, inspiratie etc.

Maxim am spus- tot ceva de genul tema comica inainte continea jocuri foarte tari si imagini si video-uri

Doza de has- iti da doza saptamanala de ras de care ai nevoie, contine filmulete amuzante tongue

As putea continua...dar nu mai are rost fiecare site are ceva magic al lui sper sa te distrezi!